Üniversal Kazan | Hakkımızda

Üniversal Kazan, kurulduğu günden bugüne pek çok uluslararası endüstri zincirlerinin çözüm ortağı olarak üstün üretim kalitesini tüm dünyaya taşımıştır.

Kuruluşunda edindiği en iyi kalite ile yüksek memnuniyet vizyonunu bugünlere taşımış, uzman kadrosu ile sektörde fark yaratmaya devam etmektedir. Isı cihazları konusundaki iddiasını ısı geri kazanımda da aynı şekilde devam ettirmekte, kendi ürünlerinin çevresel performansını geliştirmek için gösterdiği sürekli çaba ile çevreye ve geleceğimize verdiği önemle öncü bir rol oynamaktadır. Çevre dostu ve verimli buhar teknolojileri üzerine araştırma ve geliştirme çalışmaları da yürütmektedir.

Şirketimiz her boyutta endüstriler için istenildiğinde de anahtar teslim çözümler sunan endüstriyel buhar kazanı, buhar jeneratörleri, kızgın yağ kazanı vb alanında büyük ölçekli yatırımlar yapmaktadır.

Bireysel müşteri ihtiyaçlarını ve zorlu gereksinimleri karşılamak en önemli ilkemizidir. Bu yaklaşım ile firmamız, 48 yıl önceki bir üretim atölyesinden bugünkü ölçekteki başarılı bir işletmeye dönüşmeyi sağladı. Bugün bizler İstanbul’daki üretim tesisimizde, uzman kadromuz ile yalnızca Türkiye’de değil, yurt dışında da sektörünün en iyisi olmayı hedefliyoruz. Yurt içi ve yurt dışı, şube ve acenteleri ile müşterileriyle sürekli yakın temas kuran firmamız, bu yakınlığı sağlamayı işletmenin temel felsefesi haline getirmiştir.

İşletmenizin kalbi olan kazan dairesini profesyonel ekibimize emanet edin. İşletmenizin performansını riske atmayın!